InterLink inCamp - Твій Старт в IT!

Тепер онлайн!

Про InterLink inCamp

Наша інтернатура покликана дати мінімальний набір знань і досвіду, необхідний для початку роботи в InterLink. Ми готуємо fullstack розробників. Найчастіше вчимося використовуємо Angular для побудови frontend додатку та Java Spring Framework для розробки REST API. На frontend інколи використовуємо React. Backend альтернативи – Node.JS чи ASP.NET Core. Конкретний стек на кожен сезон обираємо залежно від потреб наших замовників. 

Ми розглядаємо базові принципи побудови веб-додатків та порівнюємо їх застосування в різних фреймворках. Це допомагає нашим випускникам швидше освоювати та використовувати різні технології в майбутньому. 

Вивчення теорії втрачає свою цінність у відриві від практики. Ми розробляємо реальні проєкти та проходимо весь процес розробки програми, взаємодії в команді та з замовником. Ми не просто вчимося писати код – ми практикуємо в розробці додатків!

InCamp в цифрах

0
Сезонів
0
Проектів
100
Заявок
0
Інтернів
0
Нових Інтерлінківців

Чим інтернатура inCamp відрізняється від курсів?

Наша інтернатура, на відміну від курсів, проходить не кілька годин на тиждень, а щодня, з 9:00 до 18:00. Це дозволяє нашим інтернам протягом дня знаходитися разом із ментором, та зіткнувшись із задачею, запропонувати варіанти її вирішення та одразу отримати коментарі та поради.

Формат нашої програми навчання, на відміну від курсів, передбачає мінімум теорії та максимум практики. Тобто теорія надається порціями, по мірі зіткнення з реальними задачами, для яких ці теоретичні знання знадобляться.

Реальний проект, що має реальних користувачів та приносить користь. Під час навчання ми занурюємо інтернів у атмосферу реальної розробки проекту, починаючи від спілкування з майбутніми користувачами. Це шлях перших спроб, помилок та безцінних викликів, які готують наших інтернів до участі на комерційних проектах у майбутньому.Після проходження inCamp ти отримаєш контракт для роботи з компанією та можливість розпочати кар’єру в InterLink. Здобуті на інтернатурі знання дозволять тобі зайняти позицію Junior розробника в одній з команд в нашій компанії.

Після завершення курсів, навпаки, тобі необхідно буде шукати можливості для реалізації здобутих знань самостійно. І відповідно до вимог кожної компанії, тобі можливо доведеться освоювати додатковий матеріал, щоб отримати пропозицію.

Interlink inCamp – перший подібний формат у Черкасах, тож ми маємо величезний досвід і бажання допомагати молодим талантам розпочинати свій шлях. Тож не витрачай свій час даремно – відчуй переваги інтернатури перед звичайними курсами вже зараз!

Як потрапити?

Реєстрація

Заповнити форму реєстрації

Технічне завдання

Тестове завдання буде автоматично відправлено на вказаний вами імейл при реєстрації

Зустрітися з ментором

Пройти співбесіду із вашим майбутнім ментором

Frame 4

Що потрібно знати?

Основи програмування

Базові поняття про одну з популярних мов програмування та ООП

Англійська мова

Вміти читати технічні тексти (статті, документацію) англійською мовою.

Читай про попередні сезони

Incamp осінь 2019

Осінь 2019

Після місяця інтенсивного вивчення технологій хлопці, на інтернатурі, прийшли в великий проект для всієї команди. Це була нова HR система. Вони впровадили новий дизайн для існуючих сторінок і самі пропонували рішення для нових режимів.

Incamp весна 2019

Весна 2019

Інтерни 13-го сезону inCamp розробляли realtime додаток з мульти модульною структурою проекту, WebSocket та Reactive Streams (RxJava). 7 інтернів продовжили роботу в компанії.

Incamp осінь 2018

Осінь 2018

9-та група інтернів розробила CRM систему на React/Redux та Node.js. Всі мерж реквести проходили code review ментора. 7 інтернів продовжили роботу в компанії.

Incamp літо 2018

Літо 2018

8-ма група інтернів розробила веб додаток для управління логістикою кур’єрської служби з використанням Angular та Spring Boot, а також мобільний додаток на React Native інтегрований з Google Maps та GPS. 3 інтерни продовжили роботу в компанії.

Поширені запитання

Інтернатура проходить повний день з 9 ранку по 18 годину. Студентам даємо довідку, з якою можна отримати індивідуальний план. Чи ВНЗ надасть його саме вам – варто дізнатися особисто до початку навчального семестру. Зазвичай, студенти, які добре себе зарекомендували в ВНЗ та вчасно здають теми поєднують без зайвого клопоту.

Студенти вільні пропустити декілька годин чи навіть день інтернатури для здачі екзамену чи заліку. Достатньо лише завчасно попередити куратора групи.

Інформація про конкретний стек технології є в оголошенні на наступний сезон.

Ми проводимо інтернатуру 3 рази на рік. З березня по травень, з липня по вересень та з жовтня по грудень.

Приєднуйся до InterLink inCamp


Програма нашої інтернатури розрахована на  студентів, які прагнуть отримати практичний досвід та втілювати ідеї в життя. Наші інтерни вчаться працювати з замовником та бути повноцінними учасниками процесу розробки. Ми переконані, що пряма комунікація розробників з бізнесом дає кращий результат та можливості розкритись молодим талантам. Ви прагнете постійного розвитку та самореалізації? Тоді наша інтернатура стане чудовим стартом.

Incamp осінь 2019