InterLink inCamp

Про InterLink inCamp

Наша інтернатура покликана дати мінімальний набір знань і досвіду, необхідний для початку роботи в нашій компанії. Ми готуємо fullstack розробників. Найчастіше вчимося використовуємо Angular для побудови frontend додатку та Java Spring Framework для розробки REST API. На frontend інколи використовуємо React. Backend альтернативи – Node.JS чи ASP.NET Core. Конкретний стек на кожен сезон обираємо залежно від потреб наших замовників.

Розпочни кар'єру програміста

Старт 25 жовтня

incamp illustration

Реєстрації на inCamp ще нема

Слідкуй за нами у соціальних мережах аби не пропустити новини

wait

InCamp в цифрах

25

Сезонів

22

Проектів

1,377

Заявок

198

Інтернів

76

контракторів

InCamp в цифрах

25

Сезонів

22

Проектів

1,377

Заявок

198

Інтернів

76

контракторів

Чим інтернатура відрізняється від курсів?

Інтернатура InCamp – це програма для студентів ВНЗ ІТ спеціальностей, які прагнуть отримати свою першу роботу у сфері інформаційних технологій. Наша інтернатура, на відміну від курсів, проходить не кілька годин на тиждень, а щодня, з 9:00 до 18:00. Це дозволяє нашим інтернам протягом дня знаходитися разом із ментором, та зіткнувшись із задачею, запропонувати варіанти її вирішення та одразу отримати коментарі та поради.
Формат нашої програми навчання, на відміну від курсів, передбачає мінімум теорії та максимум практики. Тобто теорія надається порціями, по мірі зіткнення з реальними задачами, для яких ці теоретичні знання знадобляться.
Реальний проект, що має реальних користувачів та приносить користь. Під час навчання ми занурюємо інтернів у атмосферу реальної розробки проекту, починаючи від спілкування з майбутніми користувачами. Це шлях перших спроб, помилок та безцінних викликів, які готують наших інтернів до участі на комерційних проектах у майбутньому.Після проходження inCamp ти отримаєш контракт для роботи з компанією та можливість розпочати кар’єру в InterLink. Здобуті на інтернатурі знання дозволять тобі зайняти позицію Junior розробника в одній з команд в нашій компанії.
Після завершення курсів, навпаки, тобі необхідно буде шукати можливості для реалізації здобутих знань самостійно. І відповідно до вимог кожної компанії, тобі можливо доведеться освоювати додатковий матеріал, щоб отримати пропозицію.
Interlink inCamp – перший подібний формат у Черкасах, тож ми маємо величезний досвід і бажання допомагати молодим талантам розпочинати свій шлях. Тож не витрачай свій час даремно – відчуй переваги інтернатури перед звичайними курсами вже зараз!

Як потрапити?

Реєстрація

Заповнити форму реєстрації.

Пробний тиждень

Після реєстрації ви отримаєте запрошення на пробний тиждень інтернатури. Успішне проходження пробного тижня дає можливість пройти повний курс підготовки.

Зустріч фіналістів

Познайомитися з менторами та групою інтернів – вашими тиммейтами на наступні 11 тижнів.

Що потрібно знати?

Основи програмування

Базові поняття про одну з популярних мов програмування та ООП.

Англійська мова

Вміти читати технічні тексти (статті, документацію) англійською мовою.

Soft Skills

Комунікабельність, вміння працювати в команді, креативність, пунктуальність, відповідальність та бажання вчитись. 

Читайте про попередні сезони

Наші хлопці освоїли основи розробки веб додатків з використанням ASP.NET Core та React. В ході знайомства з React захопили й Redux.

На 21 сезоні інтернатури ми повернулися до стеку ще з 9 сезону, а саме Node.js + React. Пізніше ми, як і планували, перейшли на TypeScript.

Цього сезону темою командного проекту була розробка сервісу для реєстрації на Meet-up. Цілі проекту: швидка реєстрація на мітапи для авторизованих користувачів.

Наші інтерни вивчили основи розробки фронтенд-у на React та REST API з використанням Express. А кожної середи ми збираємося, щоб прокачати комунікативні скіли.

Поширені запитання

Якщо ситуація на Черкащині контрольована, студенти можуть навчатися в офісі. У разі тимчасових обмежень пересування та надзвичайних подій – ми будемо діяти по ситуації. 

Дана інтернатура розрахована на студентів ВНЗ ІТ спеціальностей, які прагнуть отримати свою першу роботу у сфері інформаційних технологій.

Інтернатура проходить повний день з 9 ранку по 18 годину. Студентам даємо довідку, з якою можна отримати індивідуальний план. Чи ВНЗ надасть його саме вам – варто дізнатися особисто до початку навчального семестру. Зазвичай, студенти, які добре себе зарекомендували в ВНЗ та вчасно здають теми поєднують без зайвого клопоту.

Студенти вільні пропустити декілька годин чи навіть день інтернатури для здачі екзамену чи заліку. Достатньо лише завчасно попередити куратора групи.

Інформація про конкретний стек технології є в оголошенні на наступний сезон.

group 128

Моя інтернатура розпочалась із пробного тижня онлайн. Я не була впевнена в тому, а чи пройду я далі?
Потім нас запросили в офіс познайомитись з нашим ментором (Саш, привіт) та з компанією в цілому.
Після тестового тижня розпочалось найцікавіше: купа тасок, незрозумілих завдань, нових знайомств.

Інна Кривич
Студент інтернатури 23 сезону