Про Компанію

Компанія InterLink дала старт розвитку ІТ в Черкасах у 1998 році та вийшла на ринок розробки програмного забезпечення у 2000, розробляючи власні продукти та проекти для іноземних та Українських замовників. Одна з перших долучилася до Agile руху, активно використовує SCRUM для крос функціональних команд. Серед наших замовників як підприємці з амбіційними стартапами, так і відомі корпорації (Nokia, Siemens, Xerox, BMW, Dell). Ми маємо центр розробки в Україні та представництво у Великобританії.

InterLink об'єднує різні сфери розробки

Developers

Designers

QA Engineers

DevOps

Project Managers

Business Analysis

Про
нас у цифрах

140+

щасливих клієнтів

300+

івентів

120

контракторів

23

років на ринку ІТ

70

проєктів

3

офіси

InterLink
InCamp

Інтернатура InCamp – це програма для студентів ВНЗ ІТ спеціальностей, які прагнуть отримати свою першу роботу у сфері інформаційних технологій. Основна мета програми — підготувати майбутнього спеціаліста та по закінченню навчання дати можливість працювати на одному з наших проектів.

InterLink
Meetup

InterLink Meetup — новий професійно-орієнтований івент у невимушеному форматі за участю досвідчених менторів компанії InterLink який допоможе тим, хто тільки почав цікавитися ІТ. 
Мета нашого івенту — допомогти студентам обрати свій шлях в IT, мотивувати розвиватися у кар’єрному напрямку вже зараз та пояснити складні речі на простих і зрозумілих прикладах.

InterLink
Practice

InterLink Practice. Якщо ти хочеш прокачати свої практичні навички та роботу у команді з допомогою досвідченого ментора та ще й “закрити” практику в університеті – ласкаво просимо в InterLink! Ми тобі в цьому допоможемо!

Ми завжди у пошуку людей, готових у нашому затишному місті та з будь-якого куточку нашої країни будувати професійний сервіс та конкурувати з кращими розробниками та сервісними компаніями світового рівня.

Наша місія – розробляти програмні рішення, що генерують цінність, та допомагають нашим клієнтам досягати успіху. А наша команда захоплена своєю справою та готова втілювати будь – які ідеї у реальність.