Технології

Компанія ІнтерЛінк фокусується в першу чергу на розробці веб сервісів і мобільних додатків. Ми набули значного досвіду в інтеграції розроблюваних нами додатків з такими платформами як Google, Facebook, Twitter, LinkedIn, Foursquare, платіжними системами, картографічними і геолокаційними сервісами.

Області розробки

Технології

JAVA & J2EE

NODE JS

RUBY ON RAILS

C# / .NET

VUE JS

JAVA / ANDROID

PYTHON / DJANGO

ANGULAR

SWIFT

Напрями розробки

Веб розробка

Розробка мобільних додатків

Додатки для десктопів

Додатки з великим обсягом даних

Ми використовуємо хмарні технології компаній Amazon, Google, Microsoft, а також  власні масштабовані рішення. У наших проектах ми використовуємо HTML5 та CSS3, JavaScript бібліотеки такі як jQuery, backbone і spine. Ми набули значного досвіду інтеграції з API таких сервісів як Facebook, Twitter, Google, LinkedIn і реаліруем власні REST програмні інтерфейси. Залежно від типу завдань, що перед нами стоять, ми пропонуємо оптимальний набір веб технологій для їхнього успішного вирішення, такий, що сприятиме подальшій розробці програмної системи.

Інноваційні рішення у сфері розробки мобільних додатків в Україні. Наша експертиза та творчий підхід допомагають перетворювати ідеї на функціональні та ефективні програмні продукти. Висока якість, відмінний дизайн та вчасна реалізація – ключові складові успіху мобільного додатку від наших розробників.”

Створення потужних додатків для десктопів – один з провідних напрямкиів діяльності нашої компанії. Наша команда розробників забезпечує найсучасніші технології та глибокий аналіз для реалізації вашої ідеї в програмних продуктах. Незалежно від масштабу завдання – від індивідуальних проектів до корпоративних рішень – ми гарантуємо надійність, функціональність та відмінний досвід користувача.

Ми тримаємо лідерство в розробці додатків з великим обсягом даних. Ми спеціалізуємося на вирішенні складних завдань обробки та аналізу великих обсягів даних. Наші спеціалісти з розробки знають, як оптимізувати продукти для швидкості та ефективності, забезпечуючи високу продуктивність та точність аналітики. Незалежно від обсягу даних чи складності проекту, ми готові втілити ваші амбіції в успішний програмний продукт.

Додаткові сервіси

ТЕСТУВАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Якість випущених програмних рішень компанії залишається високим завдяки підрозділу контролю якості. Ми використовуємо методику, що передбачає контроль якості результату на кожній фазі розробки, опанували та успішно використовуємо різні види тестування та контролю якості програмних продуктів, таких як автоматизоване функціональне тестування з використанням TestComplete, Selenium, ручне регресійне тестування, стрес тестування, тестування безпеки і зручності використання, тощо.

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

Наші власні проекти і складність проектів, що розробляються для наших замовників свідчать про високий рівень бізнес аналітики, яку надає наша компанія. Ми любимо допомагати компаніям створювати відмінні програмні рішення, виступаючи в ролі партнера для наших замовників. Наші фахівці здатні в короткий термін проаналізувати бізнес проблему замовника, а також запропонувати можливе рішення.

ПРОЄКТУВАННЯ ІНТЕРФЕЙСІВ КОРИСТУВАЧА

Особливу увагу наша компанія приділяє зручності використання розроблюваних програмних продуктів. Ми надаємо повний спектр послуг з проектування інтерфейсів, що призначені для користувачів, та тестування взаємодії. Ми використовуємо практичний досвід роботи з користувачами наших програмних продуктів, а також рішення лідерів на ринку UX для того щоб зробити спілкування користувача з програмним продуктом інтуїтивно зрозумілим.

DEVOPS

Завдяки нашим послугам DevOps, ми забезпечуємо ефективну автоматизацію процесів розробки, тестування та розгортання програмного забезпечення. Використовуючи сучасні технології, ми гарантуємо безперебійну та безпечну роботу вашого додатку, прискорюючи цикл розробки та забезпечуючи надійність продукту.

Підходи до розробки