InterLink Meetup

Про InterLink MeetUp

InterLink Meetup — новий професійно-орієнтований івент у невимушеному форматі за участю досвідчених менторів компанії InterLink який допоможе тим, хто тільки почав цікавитися ІТ. Мета нашого івенту — допомогти студентам обрати свій шлях в IT, мотивувати розвиватися у кар’єрному напрямку вже зараз та пояснити складні речі на простих і зрозумілих прикладах.

На наших зустрічах ментори розкривають важливі фундаментальні теми у різних напрямках ІТ: програмування, тестування, дизайн та інші. На них ви можете дізнатися “з перших вуст” про те, якими навиками потрібно володіти у даній професії, про важливість комунікацій та англійської мови, про методології розробки ПЗ — все те, з чим доводиться стикатися нашим спеціалістам у роботі. Тож наш івент буде цікавий як для тих, хто вже визначився з професією, так і для тих, хто ще тільки позпочинає своє знайомство з ІТ. Ми допоможемо розвіяти міфи та показати чим же насправді займаються наші колеги.

Зазвичай наші зустрічі проходять у форматі презентації та нетворкінгу і невимушеного спілкування, тож наші гості можуть спробувати примінити свої знання на практиці, взяти участь у цікавих іграх, позмагатися за призи, а також отримати пораду від ментора.

Приєднуйся до InterLink Meetup — стартуй разом з нами! 

Ми вже готуємо новий MeetUp

Слідкуй за нами у соціальних мережах аби не пропустити новини

wait

MeetUp в цифрах

56

івентів

1500 +

гостей

43

спікери

7

різних форматів

672

піц 

Як потрапити?

Реєстрація

Заповнити форму реєстрації.

Підтвердження

Отримати підтвердження про реєстрацію на пошту.

Зустріч

Прийти на івент. 

Читайте про попередні MeetUp

photo 2023 04 24 13.35 1

В останній четвер березня, офіс нашої компанії приймав гостей, серед них були, як й наші постійні відвідувачі, так і нові люди. 🤘🏻
Приємно розуміти, що ІнтерЛінк ком‘юніті збільшується. 😇

photo 2023 04 24 13.27 1

Вчора, в останній четвер місяця, ми, за традицією, провели наш MeetUp темою якого був “Vue.js для початківців”. Наші спікери розповіли про тонкощі початку роботи з Vue.js.

photo 2023 04 24 13.17 1

Спікером був Ярослав Кібиш @cuute_dumpling.
Вже більше року, Ярослав розробляє
мобільний додаток для шкільної кейтерингової компанії в US 💪🏼.

img 1430 5 1536x1152

Підійшов до завершення цьогорічний сезон мітапів. В перший день зими ми провели останній мітап в цьому році “Код без зайвих if-ів”, спікером якого був Олександр Котов.