Наші проекти

Компанією Інтерлінк реалізовані сотні проектів в сферах автоматизації бізнес процесів, діловодства, медицини, соціальних і фінансових сервісів. Ми розробляємо веб сервіси, десктоп- та мобільні додатки. По вашому запиту ми готові надати список проектів, що ілюструють наш досвід розробки в інших областях.

Туристичний сервіс SPO

Агрегатор туристичних пропозицій spo.ua об'єднує бази даних найбільших туристичних операторів України, надаючи користувачам зручний фасетний пошук в режимі реального часу по сотням мільйонів унікальних туристичних пропозицій.

Компанія ІнтерЛінк розробила архітектуру сервісу, брала участь на всіх етапах розробки проекту. В рамках проекту реалізована система профілювання завантаження багатомільйонних пакетів туристичних пропозицій.

Сервіс обліку часу роботи

Сервіс Tahometer спрощує облік часу співробітників, надаючи роботодавцю можливості автоматизації. До складу сервісу входить програма-агент, що встановлюється на комп'ютер співробітника, а також веб інтерфейс для генерації звітів і перегляду інформації про відпрацьований час. Сервіс працює за моделлю фреміум і здатний вести облік відпрацьованого часу під операційними системами OS X, Windows і Linux.

Мобільний соціальний сервіс SocialStay

SocialStay робить перебування в готелі ще більш приємним і соціальним, надає адміністрації готелю можливість конфігурувати і автоматично розмістити в AppStore і Google Play брендований мобільний додаток, за допомогою якого гості можуть отримати інформацію про готель, його сервіси, забронювати вподобаний номер, взаємодіяти з адміністрацією готелю, замовляти сервіси в режимі онлайн, автоматично реєструватись і навіть спілкуватися з іншими гостями. Компанія Інтерлінк розробила інтерфейс користувача сервісу, механізми попереднього перегляду майбутнього додатку на формах редактору, механізми взаємодії користувачів всередині системи, REST API та інші функції системи.

Купонний сервіс Dealster

Затребуваний користувачами мережі інтернет сервіс Delaster (нині Half of Depot) надає можливість пошуку, підбору і покупки в онлайн магазині купонів. Сервіс Dealster використовує геолокаційні координати користувача щоб запропонувати найгарячіші знижки недалеко від його локації. Для віддалених користувачів пропонуються дисконтні купони для онлайн покупок.

Компанія ІнтерЛінк розробила архітектуру та реалізацію сервісу Dealster, провела міграцію сервісу Half of Depot на архітектуру Dealster і працює над нарощуванням функціональності об'єднаної системи. В рамках роботи над проектом нашою компанією успішно вирішені питання динамічної масштабованості сервісу.

Соціальна мережа Strbrd

Соціальний сервіс Strbrd призначений для людей, які захоплюються вітрильним спортом. Ми надаємо яхтсменам можливості для спільної роботи і відпочинку. Не були позбавлені уваги і мобільні користувачі, для яких розроблено мобільний додаток Strbrd (iPhone).

Компанія Інтерлінк розробила користувальницький інтерфейс, back-end, мобільний додаток, а також провела інтеграцію зі сторонніми соціальними сервісами.

Гра Cargo Bridge

Гра Cargo Bridge — це спосіб провести час з користю. Використовуючи ігрові будівельні компоненти, побудуйте міст достатньої міцності, щоб витримати перенесення по ньому різніх предметів. Спробуйте і ви не зможете відірватися. Компанія ІнтерЛінк портувала серію Flash-ігор на платформу iOS для iPad і iPhone. В ході розробки проекту нами були придумані і реалізовані деякі хитрощі, які дозволяли скоротити час розробки