Купонний сервіс Dealster

Починаючи зі старту Groupon в 2008 році купонні сервіси міцно увійшли в наше життя. Вони дозволяють значно економити на придбанні товарів і сервісів масового попиту, а для компаній їх надають вони надають можливість отримати сотні клієнтів і замовлень.

До нас звернулася компанія, яка використовувала орендовану платформу для продажу купонів, яка зіткнулася з проблемою масштабування власного бізнесу і виникла потреба в розробці власного сервісу. Зазвичай купонні сервіси користуються великою популярністю, тому їх розробка пов’язана з вирішенням завдань одночасного обслуговування сотень тисяч запитів користувачів. Нами була запропонована і реалізована програмна архітектура, що може масштабуватись, та дозволяє обслуговувати тисячі одночасних підключень.
Проект Dealster був реалізований з використанням ітераційного гнучкого процесу, який дозволив отримувати швидкий зворотний зв’язок і приймати рішення (вносити корективи) з доопрацюванням проекту безпосередньо в процесі розробки. Публічний запуск проекту відбувся через 3 місяці після початку розробки, коли всі важливі функції старої платформи були реалізовані в новій системі.
В ході реалізації проекту нами були вирішені проблеми масових розсилок кращих пропозицій за день сотням тисяч передплатників, додано таргетування пропозицій за місцем перебування користувачів (району), виконана інтеграція з декількома великими купонними сервісами, API провайдерами (Google Maps, Google Maps) і соціальними сервісами такими як Facebook, Google+, Twitter і Yelp.
У 2012 році сервісом зацікавився та купив його великий стратегічний інвестор. Компанія Інтерлінк продовжувала супровід даного сервісу протягом кількох років.