Відкриті Позиції

Компанія працює на міжнародному ринку розробки програмних систем понад тридцять років. Кожного року наші спеціалісти з маркетингу залучають до десяти нових проектів. Це відкриває нові позиції у різних напрямах – QA, розробка, DevOps, керування проектами, бізнес аналіз, та інші. Це також створює динамічне середовище для професійного розвитку, та дозволяє тим, хто цього прагне, швидше перемикатись між проєктами та технологіями. Для тих же, хто навпаки почувається більш захищено та стабільно на довгострокових проєктах, в компанії також є з чого вибрати.

Якщо ви тільки починаєте свою кар’єру в IT, або ж вже маєте досвід, ми будемо раді співпрацювати та зможемо запропонувати вам цікаві проекти, професійний розвиток, та достойну винагороду.

Гарячі вакансії 🔥

Зверніть увагу на наступні позиції. Вони обмежени по часу та пов’язані із новими проєктами, що починаються найближчим часом.

Senior .Net C# & React Specialist

Можливість очолити команду нового проекту, який InterLink розпочинає для свого стратегічного замовника у сфері фінансів та податкового обліку.

Middle .Net/C# Developer

Приєднуйтесь до команди нового проекту у сфері фінансів та податкового обліку. На вас чекає співпраця із міжнародною командою спеціалістів.

QA Automation Specialist

Приєднуйтесь до нашої команди QA інженерів та долучайтеся до забезпечення якості та безпеки нового проекту у сфері фінансів та податкового обліку.

Інші відкриті позиції

Пропонуємо вам наступний перелік позицій, актуальних у компанії.

Middle Java Developer

Приєднуйтесь до нашої команди Java спеціалістів. В нас є кілька позицій на Telecom проекті, що використовує event streaming підсистеми на базі Apache Kafka.

Middle С++/Qt Developer

Приєднуйтесь до продуктової команди для розвитку SaaS продукту високого навантаження із кросплатформеними клієнтами (Windows, Mac, Linux, iOS, Android).

Middle Ruby on Rails Developer

Долучайтеся до продуктової команди та станьте рушійною силою міжнародного SaaS продукту. Ваш досвід роботи із Ruby та SPA суттєво допоможе проектові.

iOS/ObjectiveC Developer

Долучайтеся до нашої команди розробників мобільних додатків. Багато наших проектів мають мобільний фронт-енд, або цілком побудовані навколо мобільних пристроїв.

Middle React/Redux Developer

Унікальна можливість приєднатись до команди нового проекту, який InterLink розпочинає для свого стратегічного замовника у сфері фінансів та податкового обліку.

Middle Angular/NgRx Developer

Унікальна можливість приєднатись до команди нового проекту, який InterLink розпочинає для свого стратегічного замовника у сфері фінансів та податкового обліку.

Приєднуйтесь до нашої команди!

Join Our Team