Відкриті Позиції

Компанія працює на міжнародному ринку розробки програмних систем понад тридцять років. Кожного року наші спеціалісти з маркетингу залучають до десяти нових проектів. Це відкриває нові позиції у різних напрямах – QA, розробка, DevOps, керування проектами, бізнес аналіз, та інші. Це також створює динамічне середовище для професійного розвитку, та дозволяє тим, хто цього прагне, швидше перемикатись між проєктами та технологіями. Для тих же, хто навпаки почувається більш захищено та стабільно на довгострокових проєктах, в компанії також є з чого вибрати.

Якщо ви тільки починаєте свою кар’єру в IT, або ж вже маєте досвід, ми будемо раді співпрацювати та зможемо запропонувати вам цікаві проекти, професійний розвиток, та достойну винагороду.

Гарячі вакансії 🔥

Зверніть увагу на наступні позиції. Вони обмежени по часу та пов’язані із новими проєктами, що починаються найближчим часом.

Middle Ruby on Rails Developer - Fintech domain

Долучайся до Фінтех стартапу у ресторанній сфері, що допомагає ресторанам і постачальникам продуктів кооперувати між собою без втрат чеків і рахунків, автоматизує AP (Accounts Payable) і AR (Accounts Receivable). Список клієнтів проекту включає Airbnb, Dropbox, Stripe, Asana, Platinum Companies, Snap Kitchen, Palantir, Elephants Deli та інші.

Middle Java Developer

Проект для глобальної телекомунікаційної компанії, пов'язаний з інтеграцією систем фінансової звітності, що збирається з різних підсистем (в тому числі різних компаній) в рамках єдиного користувацького інтерфейсу (dashboard). В рамках розподіленої команди, ми повністю відповідаємо за розробку архітектури і її реалізацію, до етапу передачі в тестування на стороні замовника і розгортання.

Manual QA Engineer

Запрошуємо Manual QA інженерів для участі у проекті для Agricultural Technology. Ми працюємо над кількома додатками і готуємося починати роботу над новою системою, розробка з "0". У проекті використовуються мікросервісна архітектура, AWS, Kubernetes, але головне - замовник із США, який по-справжньому вірить в ідею і знає, як її втілити в життя.

Інші відкриті позиції

Пропонуємо вам наступний перелік позицій, актуальних у компанії.

DevOps Engineer

Шукаємо досвідчених DevOps інженерів для участі у проекті, який покликаний трансформувати компанію, що веде бізнес у сфері податків по всьому світу. На вас чекає робота в тісній взаємодії з наразі п’ятьма командами проекту. На проекті використовуються сучасні інструменти такі як Docker, Kubernetes, TeamCity

Middle С++/Qt Developer

Приєднуйтесь до продуктової команди InterLink! Ми шукаємо спеціалістів з досвідом розробки кросплатформенних десктоп додатків для розвитку SaaS продукту високого навантаження із кросплатформеними клієнтами (Windows, Mac, Linux, iOS, Android).

Middle Ruby on Rails Developer - Video recognition/security

Анонсуємо новий проект у сфері video recognition/security. Додатки, сервіси та платформи на базі Face Recognition технологій, які допомагають у рітейлі, банківській сфері, контролі доступу до приміщень у офісах та на великих підприємствах, контроль безпеки тощо. Технологічний стек проекту: Ruby, Ruby on Rails, ActiveRecord, RSpec, PostgreSQL, GitLab/ CI

Middle Angular/NgRx Developer

Унікальна можливість приєднатись до команди нового проекту, який InterLink розпочинає для свого стратегічного замовника у сфері фінансів та податкового обліку.

iOS/ObjectiveC Developer

Долучайтеся до нашої команди розробників мобільних додатків. Багато наших проектів мають мобільний фронт-енд, або цілком побудовані навколо мобільних пристроїв.

Middle React/Redux Developer

Унікальна можливість приєднатись до команди нового проекту, який InterLink розпочинає для свого стратегічного замовника у сфері фінансів та податкового обліку.

Senior .Net C# & React Specialist

Можливість очолити команду нового проекту, який InterLink розпочинає для свого стратегічного замовника у сфері фінансів та податкового обліку.

Middle .Net/C# Developer

Приєднуйтесь до команди нового проекту у сфері фінансів та податкового обліку. На вас чекає співпраця із міжнародною командою спеціалістів.

Middle Python Developer

Запрошуємо Python девелоперів приєднатися до розробки потужної платформи збору метрик, яка дозволяє користувачам вимірювати здоров’я та продуктивність web-сайтів, додатків, серверів та контейнерів. Над проектом вже працюють інженери з Японії, США, Ірландії та України.

Middle Node.js/JavaScript Developer

Шукаємо досвідчених інженерів для участі у розробки ERP системи. Cистема включає електронний документообіг (workflow management), управління задачами, візуалізація даних, генерацію звітів, систему нотифікацій.

Приєднуйтесь до нашої команди!

Join Our Team