InterLink inCamp - Твій Старт в IT!

Розпочни кар’єру в ІТ у Львові разом з InterLink!

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією та карантинними заходами, збір заявок на інтернатуру InterLink inCamp та відбіркові етапи призупинено.

Будемо тримати в курсі всіх, хто зареєструвався, щодо подальших планів. 

Про InterLink inCamp

Привіт, студенте! Ти отримав вдосталь теоретичних знань та готовий спробувати застосувати їх на практиці? Закріпи і прокачай свої вміння та отримай контракт з компанією InterLink! Ми пропонуємо тобі повністю зануритись в світ IT в нашому комфортному офісі у Львові. Щодня з 9:00 ранку до 18:00 на нашій інтернатурі InterLink inCamp тебе чекає інтенсивне практичне навчання. Протягом інтернатури ти отримаєш практичний досвід розробки веб аплікацій на мові програмування Java, з використанням Spring MVC, побудови frontend частини додатку за допомогою JavaScript та React. А наші досвідчені ментори допоможуть тобі зробити твої перші кроки та пройти цей шлях до кінця. Окрім практики з створення веб аплікацій ти отримаєш досвід роботи в команді, слідуючи гнучким методологіям розробки ПЗ. Навчишся спільними зусиллями поліпшувати процес розробки та взаємодії в команді. Ми розглядаємо базові принципи побудови веб-додатків та порівнюємо їх застосування в різних фреймворках. Це допомагає нашим випускникам швидше освоювати та використовувати різні технології в майбутньому. І найважливіше! Після завершення двомісячної програми підготовки ти отримаєш можливість продовжити свою кар’єру, приєднавшись до нашої дружньої команди InterLink у Львові.

InCamp в цифрах

0
Сезонів
0
Проектів
100
Заявок
0
Інтернів
0
Нових Інтерлінківців

Чим інтернатура inCamp відрізняється від курсів?

Наша інтернатура, на відміну від курсів, проходить не кілька годин на тиждень, а щодня, з 9:00 до 18:00. Це дозволяє нашим інтернам протягом дня знаходитися разом із ментором, та зіткнувшись із задачею, запропонувати варіанти її вирішення та одразу отримати коментарі та поради.

Формат нашої програми навчання, на відміну від курсів, передбачає мінімум теорії та максимум практики. Тобто теорія надається порціями, по мірі зіткнення з реальними задачами, для яких ці теоретичні знання знадобляться.

Під час навчання ми занурюємо інтернів у атмосферу розробки проекту, починаючи від спілкування з майбутніми користувачами. Це шлях перших спроб, помилок та безцінних викликів, які готують наших інтернів до участі на комерційних проектах у майбутньому. Після проходження inCamp ти отримаєш контракт для роботи з компанією та можливість розпочати кар’єру в InterLink. Здобуті на інтернатурі знання дозволять тобі зайняти позицію Junior розробника в одній з команд в нашій компанії.

Після завершення звичайних вечірніх курсів, навпаки, тобі необхідно буде шукати можливості для реалізації здобутих знань самостійно. І відповідно до вимог кожної компанії, тобі, можливо, доведеться освоювати додатковий матеріал, щоб отримати пропозицію.

Interlink inCamp – формат, який поєднує мінімум сухої теорії і максимум практики, тож ми маємо величезний досвід і бажання допомагати молодим талантам розпочинати свій шлях. Тож не витрачай свій час даремно – відчуй переваги інтернатури перед звичайними курсами вже зараз!

Як потрапити?

Тестування

Пройти автоматичне тестування

Технічне завдання

Виконати тестове завдання

Зустрітися з ментором

Пройти співбесіду із вашим майбутнім ментором в офісі InterLink Львів

Максим Шеховець Ментор Incamp

Що потрібно знати?

Основи програмування

Базові поняття про одну з популярних мов програмування та ООП

HTML/CSS

Розуміння основ HTML та CSS

Git

Базові навички користування системами контролю версій (VCS)

Англійська мова

Вміти читати технічні тексти (статті, документацію) англійською мовою.

Читай про попередні сезони

Осінь 2019

Після місяця інтенсивного вивчення технологій хлопці, на інтернатурі, прийшли в великий проект для всієї команди. Це була нова HR система. Вони впровадили новий дизайн для існуючих сторінок і самі пропонували рішення для нових режимів.

Весна 2019

Інтерни 13-го сезону inCamp розробляли realtime додаток з мульти модульною структурою проекту, WebSocket та Reactive Streams (RxJava). 7 інтернів продовжили роботу в компанії.

Осінь 2018

9-та група інтернів розробила CRM систему на React/Redux та Node.js. Всі мерж реквести проходили code review ментора. 7 інтернів продовжили роботу в компанії.

Літо 2018

8-ма група інтернів розробила веб додаток для управління логістикою кур’єрської служби з використанням Angular та Spring Boot, а також мобільний додаток на React Native інтегрований з Google Maps та GPS. 3 інтерни продовжили роботу в компанії.

Поширені запитання

Інтернатура проходить повний день з 9 ранку по 18 годину. Ми надаємо студентам довідку, з якою можна отримати індивідуальний план. Чи ВНЗ надасть його саме вам – варто дізнатися особисто до початку навчального семестру. Зазвичай, студенти, які добре себе зарекомендували в ВНЗ, та не мають заборгованостей по навчальній програмі, поєднують без зайвого клопоту.

Студенти вільні пропустити декілька годин чи навіть день інтернатури для здачі екзамену чи заліку. Достатньо лише завчасно попередити куратора групи.

Конкретний стек на кожен сезон обираємо залежно від потреб наших замовників. На 18 сезон inCamp у Львові будемо розглядати React та Java

Інтернатура проходить кожного дня з 9:00 до 18:00 в офісі InterLink. Адресу офісу можете знайти за посиланням 

Приєднуйся до InterLink inCamp

Програма нашої інтернатури розрахована на  студентів, які прагнуть отримати практичний досвід та втілювати ідеї в життя. Наші інтерни вчаться працювати з замовником та бути повноцінними учасниками процесу розробки. Ми переконані, що пряма комунікація розробників з бізнесом дає кращий результат та можливості розкритись молодим талантам. Ви прагнете постійного розвитку та самореалізації? Тоді наша інтернатура стане чудовим стартом.

Incamp осінь 2019