2 years ago

Open Vacancies

Гарячі вакансії 🔥

Зверніть увагу на наступні позиції. Вони обмежени по часу та пов’язані із новими проєктами, що починаються або розширюються найближчим часом.

Node.js Team Lead

Будемо раді досвідченим тімлідам, або допоможемо опанувати цю роль тімлідам-початківцям. Команда працює над масштабною задачею — розробкою додатку для одночасної роботи з On-prem Active Directory та Azure Active Directory. Проект складається як з веб частини на найновіших версіях використаних технологій, так і з десктоп додатку, котрий встановлено на Windows Server в локальній мережі користувачів.

Project Manager

Веб-проект для крупної міжнародної компанії у сфері документообігу. У проекті задіяні розподілені команди розробників, дизайнерів, DevOps та QA. Під вашим управлінням буде знаходитися команда з 5 розробників (включаючи технічного керівника команди) і 2 QA інженера.

Інші відкриті позиції

Пропонуємо вам наступний перелік позицій, актуальних у компанії.

.Net/C# Developer (Middle)

Приєднуйтесь до команди проекту у сфері фінансів та податкового обліку для замовника із США. На вас чекає співпраця із розподіленою командою спеціалістів - над частинами проекту разом працюють команди з Бразилії, Швеції, Туреччини та спеціалісти InterLink з України.

iOS Developer (Middle)

Запрошуємо досвідчених iOS девелоперів для участі у поточному проекті від британського замовника. Проект заключається у розробці мобільного додатку для клінічних досліджень та раннього виявлення деменції та хвороби Альцгеймера. Поточні задачі, що стоять перед командою - це локалізація програми на європейські мови, тестування програми на saucelab, робота зі словниками.

Middle Java Developer

Проект для глобальної телекомунікаційної компанії, пов’язаний з інтеграцією систем фінансової звітності, що збирається з різних підсистем (в тому числі різних компаній) в рамках єдиного користувацького інтерфейсу (dashboard). В рамках розподіленої команди, ми повністю відповідаємо за розробку архітектури і її реалізацію, до етапу передачі в тестування на стороні замовника і розгортання.

Middle Ruby on Rails Developer - Video recognition/security

Анонсуємо новий проект у сфері video recognition/security. Додатки, сервіси та платформи на базі Face Recognition технологій, які допомагають у рітейлі, банківській сфері, контролі доступу до приміщень у офісах та на великих підприємствах, контроль безпеки тощо. Технологічний стек проекту: Ruby, Ruby on Rails, ActiveRecord, RSpec, PostgreSQL, GitLab/ CI

Node.js/JavaScript Developer (Middle)

Для розширення поточного проекту шукаємо досвідчених інженерів для участі у розробці ERP системи. Cистема включає електронний документообіг (workflow management), управління задачами, візуалізація даних, генерацію звітів, систему нотифікацій.

Приєднуйтесь до нашої команди!

сайт
Arrow-up