2 years ago

Open Vacancies

Гарячі вакансії 🔥

Зверніть увагу на наступні позиції. Вони обмежени по часу та пов’язані із новими проєктами, що починаються або розширюються найближчим часом.

.Net/C# Developer (Middle)

Приєднуйтесь до команди проекту у сфері фінансів та податкового обліку для замовника із США. На вас чекає співпраця із розподіленою командою спеціалістів - над частинами проекту разом працюють команди з Бразилії, Швеції, Туреччини та спеціалісти InterLink з України.

QA Engineer (Automation)

Приєднуйтесь до команди нового проекту у сфері фінансів та податкового обліку. На проекті ви зможете отримати досвід роботи в розподіленій команді, попрацювати разом з топовою QA командою в нашому місті, брати участь у впровадженні нових практик, інструментів та видів тестування.

Node.js/JavaScript Developer (Middle)

Для розширення поточного проекту шукаємо досвідчених інженерів для участі у розробці ERP системи. Cистема включає електронний документообіг (workflow management), управління задачами, візуалізація даних, генерацію звітів, систему нотифікацій.

Інші відкриті позиції

Пропонуємо вам наступний перелік позицій, актуальних у компанії.

Team Lead

Будемо раді досвідченим тімлідам, або допоможемо опанувати цю роль тімлідам-початківцям. Команда працює над масштабною задачею — розробкою додатку для одночасної роботи з On-prem Active Directory та Azure Active Directory. Проект складається як з веб частини на найновіших версіях використаних технологій, так і з десктоп додатку, котрий встановлено на Windows Server в локальній мережі користувачів.

iOS Developer (Middle)

Запрошуємо досвідчених iOS девелоперів для участі у поточному проекті від британського замовника. Проект заключається у розробці мобільного додатку для клінічних досліджень та раннього виявлення деменції та хвороби Альцгеймера. Поточні задачі, що стоять перед командою - це локалізація програми на європейські мови, тестування програми на saucelab, робота зі словниками.

Middle Java Developer

Проект для глобальної телекомунікаційної компанії, пов’язаний з інтеграцією систем фінансової звітності, що збирається з різних підсистем (в тому числі різних компаній) в рамках єдиного користувацького інтерфейсу (dashboard). В рамках розподіленої команди, ми повністю відповідаємо за розробку архітектури і її реалізацію, до етапу передачі в тестування на стороні замовника і розгортання.

Middle Ruby on Rails Developer - Video recognition/security

Анонсуємо новий проект у сфері video recognition/security. Додатки, сервіси та платформи на базі Face Recognition технологій, які допомагають у рітейлі, банківській сфері, контролі доступу до приміщень у офісах та на великих підприємствах, контроль безпеки тощо. Технологічний стек проекту: Ruby, Ruby on Rails, ActiveRecord, RSpec, PostgreSQL, GitLab/ CI

Project Manager

Веб-проект для крупної міжнародної компанії у сфері документообігу. У проекті задіяні розподілені команди розробників, дизайнерів, DevOps та QA. Під вашим управлінням буде знаходитися команда з 5 розробників (включаючи технічного керівника команди) і 2 QA інженера.

Head of IT Department

Сфера обов’язків підрозділу охоплює мережеву інфраструктуру компанії, інформаційну безпеку, забезпечення безперебійної роботи сервісів компанії та зовнішніх замовників, підтримку власної хмарної інфраструктури, мережевого обладнання та реалізацію задач в рамках проєктів замовників.

Приєднуйтесь до нашої команди!

сайт
Arrow-up