Open Vacancies

Гарячі вакансії 🔥

Зверніть увагу на наступні позиції. Вони обмежени по часу та пов’язані із новими проєктами, що починаються найближчим часом.

HR-менеджер з навчальних програм

Ми завжди у пошуку людей, готових у нашому затишному місті будувати професійний сервіс та конкурувати з кращими розробниками та сервісними компаніями світового рівня. Якщо тобі імпонують наші амбіції, долучайся до нас у ролі креативного менеджера навчальних програм InterLink. Ми залюбки поділимося з тобою нашим досвідом та успіхом.

System Administrator

Для забезпечення всієї мережевої інфраструктури компанії та безперебійної роботи наших сервісів та сервісів наших замовників шукаємо системного адміністратора для роботи у команді TSD (Technical support department). До того ж наші спеціалісти постійно працюють над оновленням корпоративної інфраструктури, що надає можливості працювати не тільки із новими сервісами та технологіями, а й з новим та сучасним обладнанням.

IT-рекрутер

Ми завжди у пошуку людей, готових у нашому затишному місті будувати професійний сервіс та конкурувати з кращими розробниками та сервісними компаніями світового рівня. Тож якщо ти хочеш брати безпосередню участь у зростанні компанії, проникнутися нашими традиціями та принципами та бути першою людиною, яка знайомить новачків з InterLink, наша вакансія саме для тебе. З детальними вимогами знайомимо нижче.

Інші відкриті позиції

Пропонуємо вам наступний перелік позицій, актуальних у компанії.

Manual QA Engineer (Middle)

Програмний комплекс для AgTech (Agricultural Technology) компанії. Група мобільних та web додатків відповідає за управління ризиками, контрактами та логістикою для крупних фермерів США. Платформа інтегрована з картографічним сервісом Mapbox. Стек технологій проекту включає також сервіси на Node.js, PHP/Laravel, декілька фронтенд-додатків, частина з них виконана на React, частина на React Native.

QA Engineer (Automation)

На проекті ви зможете отримати досвід роботи в розподіленій команді, попрацювати разом з топовою QA командою в нашому місті, брати участь у впровадженні нових практик, інструментів та видів тестування, основуючись на вимогах проекту та обмеженнях, пов’язаних із забезпеченням безпеки даних клієнтів.

Head of IT Department

Сфера обов’язків підрозділу охоплює мережеву інфраструктуру компанії, інформаційну безпеку, забезпечення безперебійної роботи сервісів компанії та зовнішніх замовників, підтримку власної хмарної інфраструктури, мережевого обладнання та реалізацію задач в рамках проєктів замовників.

Middle .Net/C# Developer

Приєднуйтесь до команди нового проекту у сфері фінансів та податкового обліку. На вас чекає співпраця із міжнародною командою спеціалістів.

Middle Node.js/JavaScript Developer

Шукаємо досвідчених інженерів для участі у розробки ERP системи. Cистема включає електронний документообіг (workflow management), управління задачами, візуалізація даних, генерацію звітів, систему нотифікацій.

Middle React/Redux Developer

Унікальна можливість приєднатись до команди нового проекту, який InterLink розпочинає для свого стратегічного замовника у сфері фінансів та податкового обліку.

Middle Java Developer

Проект для глобальної телекомунікаційної компанії, пов’язаний з інтеграцією систем фінансової звітності, що збирається з різних підсистем (в тому числі різних компаній) в рамках єдиного користувацького інтерфейсу (dashboard). В рамках розподіленої команди, ми повністю відповідаємо за розробку архітектури і її реалізацію, до етапу передачі в тестування на стороні замовника і розгортання.

Middle Ruby on Rails Developer - Video recognition/security

Анонсуємо новий проект у сфері video recognition/security. Додатки, сервіси та платформи на базі Face Recognition технологій, які допомагають у рітейлі, банківській сфері, контролі доступу до приміщень у офісах та на великих підприємствах, контроль безпеки тощо. Технологічний стек проекту: Ruby, Ruby on Rails, ActiveRecord, RSpec, PostgreSQL, GitLab/ CI

Middle С++/Qt Developer

Кросплатформений (Windows, Mac, Linux, iOS, Android) та високонавантажений сервіс для підвищення ефективності та автоматизації ведення табелів співробітників, що використовує дуплексні протоколи обміну даними в реальному режимі часу, обробку та агрегацію призначених для користувача даних, побудову фасетних звітів по множинним критеріям.

Project Manager

Веб-проект для крупної міжнародної компанії у сфері документообігу. Включає в себе підсистеми збору даних із розрізнених сервісів, їх обробки та представлення з можливістю модифікації, фільтрації та пошуку. У проекті задіяні розподілені команди розробників, дизайнерів, DevOps та QA. Під вашим управлінням буде знаходитися команда з 5 розробників (включаючи технічного керівника команди) і 2 QA інженера.

Приєднуйтесь до нашої команди!

Join Our Team