Відкриті Позиції

Компанія працює на міжнародному ринку розробки програмних систем понад тридцять років. Кожного року наші спеціалісти з маркетингу залучають до десяти нових проектів. Це відкриває нові позиції у різних напрямах – QA, розробка, DevOps, керування проектами, бізнес аналіз, та інші. Це також створює динамічне середовище для професійного розвитку, та дозволяє тим, хто цього прагне, швидше перемикатись між проєктами та технологіями. Для тих же, хто навпаки почувається більш захищено та стабільно на довгострокових проєктах, в компанії також є з чого вибрати.

Якщо ви тільки починаєте свою кар’єру в IT, або ж вже маєте досвід, ми будемо раді співпрацювати та зможемо запропонувати вам цікаві проекти, професійний розвиток, та достойну винагороду.

Гарячі вакансії 🔥

Зверніть увагу на наступні позиції. Вони обмежени по часу та пов’язані із новими проєктами, що починаються найближчим часом.

DevOps Engineer

Шукаємо досвідчених DevOps інженерів для участі у проекті, який покликаний трансформувати компанію, що веде бізнес у сфері податків по всьому світу. На вас чекає робота в тісній взаємодії з наразі п’ятьма командами проекту. На проекті використовуються сучасні інструменти такі як Docker, Kubernetes, TeamCity

Middle Node.js/JavaScript Developer

Шукаємо досвідчених інженерів для участі у розробки ERP системи. Cистема включає електронний документообіг (workflow management), управління задачами, візуалізація даних, генерацію звітів, систему нотифікацій.

Middle С++/Qt Developer

Приєднуйтесь до продуктової команди InterLink! Ми шукаємо спеціалістів з досвідом розробки кросплатформенних десктоп додатків для розвитку SaaS продукту високого навантаження із кросплатформеними клієнтами (Windows, Mac, Linux, iOS, Android).

Інші відкриті позиції

Пропонуємо вам наступний перелік позицій, актуальних у компанії.

Middle Java Developer

Приєднуйтесь до нашої команди Java спеціалістів. В нас є кілька позицій на Telecom проекті, що використовує event streaming підсистеми на базі Apache Kafka.

Middle Ruby on Rails Developer

Прогресивний стартап в сфері охорони здоров’я США, котрий уже отримав безліч нагород. Основною ідеєю платформи є автоматизація і спрощення бізнес процесів, а також пришвидшення взаємодії і прийняття рішень по закупівлям медичних товарів.

iOS/ObjectiveC Developer

Долучайтеся до нашої команди розробників мобільних додатків. Багато наших проектів мають мобільний фронт-енд, або цілком побудовані навколо мобільних пристроїв.

Middle React/Redux Developer

Унікальна можливість приєднатись до команди нового проекту, який InterLink розпочинає для свого стратегічного замовника у сфері фінансів та податкового обліку.

Senior .Net C# & React Specialist

Можливість очолити команду нового проекту, який InterLink розпочинає для свого стратегічного замовника у сфері фінансів та податкового обліку.

Middle .Net/C# Developer

Приєднуйтесь до команди нового проекту у сфері фінансів та податкового обліку. На вас чекає співпраця із міжнародною командою спеціалістів.

Middle Python Developer

Запрошуємо Python девелоперів приєднатися до розробки потужної платформи збору метрик, яка дозволяє користувачам вимірювати здоров’я та продуктивність web-сайтів, додатків, серверів та контейнерів. Над проектом вже працюють інженери з Японії, США, Ірландії та України.

Middle Angular/NgRx Developer

Унікальна можливість приєднатись до команди нового проекту, який InterLink розпочинає для свого стратегічного замовника у сфері фінансів та податкового обліку.

Приєднуйтесь до нашої команди!

Join Our Team