Про компанію

Компанія InterLink дала старт розвитку ІТ в Черкасах у 1998 році та вийшла на ринок розробки програмного забезпечення у 2000, розробляючи власні продукти та проекти для іноземних та Українських замовників. Одна з перших долучилася до Agile руху, активно використовує SCRUM для крос функціональних команд. Серед наших замовників як підприємці з амбіційними стартапами, так і відомі корпорації (Nokia, Siemens, Xerox, BMW, Dell). Ми маємо  центр розробки в Україні та представництво у Великобританії.

InterLink об’єднує близько 100 спеціалістів з різних сфер розробки: програмістів, тестувальників, менеджерів проектів, HR,  дизайнерів, інженерів з інфраструктури та DevOps. У нашому портфоліо сотні проектів – у сфері FinTech, ECommerce, Machine Learning, Blockchain, Artificial intelligence, соціальних сервісів, систем управління підприємством (ERP) і документообігом (Workflow / BPM), ігрових систем тощо.

Ми завжди у пошуку людей, готових у нашому затишному місті та з будь-якого куточку нашої країни будувати професійний сервіс та конкурувати з кращими розробниками та сервісними компаніями світового рівня.

Наша місія – розробляти програмні рішення, що генерують цінність, та допомагають нашим клієнтам досягати успіху. А наша команда захоплена своєю справою та готова втілювати будь – які ідеї у реальність.

img 8735

Наша команда

quote

Я працюю в ІнтерЛінк тим, ким хотів би бути кожен. Сиджу на зручному кріслі, дивлюсь в монітор і пишу код. Мало того – він ще й працює :). Чи подобається мені моя робота, команда, офіс? Так, це те про що я мріяв все життя, і досі не дуже вірю, що все так добре склалось. Раніше і подумати не міг, що робота може бути в кайф. З чого ж це почалось? А почалось все з мітапу в InterLink під назвою “Пікнік з ментором. Як розпочати кар’єру”. Сказати, що це мене мотивувало, то це не сказати нічого. Після цього я спробував свої сили на інтернатурі InCamp і тепер я тут вже у ролі Junior Software Developer.

quote

Я працюю в компанії з 2007 року і за цей час встиг спробувати себе на різних позиціях від Junior QA до бізнес аналітика і керівника проектів. За цей час, я довів собі, що 15 років в одній компанії це не міф і не втрачені можливості. Це якраз навпаки – перспективи до постійного росту, адже саме твоїми зусиллями змінюються команди, з якими працюєш, а спеціалісти зростають якісно. Що дає мені сили займатись улюбленою справою – не просто працювати на процеси, а і постійно шукати шляхи їх покращення. Ділитись досвідом, показувати колегам, що навіть абсолютно новий бізнес домен чи стек технологій – не страшні, якщо чітко розумієш ціль і не обмежуєш себе в інструментах і підходах.

quote

Тут в InterLink я працюю в ролі Senior Full Stack Developer/Team Leader.
Я радію можливості спілкуватись з різними людьми, різних професій і допомагати нашим клієнтам розвивати технічні аспекти їх бізнесів. Останні роки я мав можливість очолювати процес модернізації існуючих систем і виводити системи на новий виток еволюційного розвитку. Крім того, мені подобається у якості ментора спілкуватись та розвивати наступні покоління розробників в нашій компанії.

Фотографії офісу